Her graver vi

Administration

Opgaver:

  • Kundeservice og opkrævning
  • Kommunikation og presse
  • Hjemmeside, annoncering mv.
  • Forbrugsafgifter, tilslutningsbidrag og flytteafregning

Administration
NavnStillingEmailTlf.
Fanny VilladsenAdministrationscheffv@odsherredforsyning.dk59 66 15 81
Heidi Møllerhem@odsherredforsyning.dk59 66 15 71
Agnete Merlungagm@odsherredforsyning.dk59 66 15 73
Majbrith Johansenmaj@odsherredforsyning.dk59 66 15 72
Birgit Ernstbse@odsherredforsyning.dk59 66 15 76
Rikke Eghoffrhe@odsherredforsyning.dk59 66 15 75
Margit Andersenma@odsherredforsyning.dk59 66 15 77
Lene Pedersenlep@odsherredforsyning.dk
Signe Eurén Mortensensem@odsherredforsyning.dk

Odsherred Forsyning A/S - Hovedgaden 39 - 4571 Grevinge - Kundeservice 7012 0049

Åbningstider
Driftsvagt
Odsherred Forsyning A/S
Få siden læst højt op
Følg os på LinkedIn
OF_linkedin

Hjemmesiden bruger cookies

Ved at lukke dette vindue accepterer du vores brug af cookies, som vi bruger til at indsamle oplysninger, der forbedrer brugeroplevelsen.
Læs mere her.

Til toppen