Her graver vi

Administration

Opgaver:

  • Kundeservice og opkrævning
  • Kommunikation og presse
  • Hjemmeside, annoncering mv.
  • Forbrugsafgifter, tilslutningsbidrag og flytteafregning

Administration
NavnStillingEmailTlf.
Claus ThorsenØkonomichefclt@odsherredforsyning.dk30 94 17 11
Heidi Møllerhem@odsherredforsyning.dk59 66 15 71
Agnete Merlungagm@odsherredforsyning.dk59 66 15 73
Majbrith Johansenmaj@odsherredforsyning.dk59 66 15 72
Rikke Eghoffrhe@odsherredforsyning.dk59 66 15 75
Margit Andersenma@odsherredforsyning.dk59 66 15 77
Louise Agerdamlea@odsherredforsyning.dk59 66 15 76
Mette Thor Klarskov mtk@odsherredforsyning.dk59 66 15 64
Natasja Alblasnab@odsherredforsyning.dk23 46 63 62
Lene Pedersenlep@odsherredforsyning.dk

Odsherred Forsyning A/S - Hovedgaden 39 - 4571 Grevinge - Kundeservice 7012 0049

Åbningstider
Driftsvagt
Odsherred Forsyning A/S
Få siden læst højt op
Følg os på LinkedIn
OF_linkedin

Hjemmesiden bruger cookies

Ved at lukke dette vindue accepterer du vores brug af cookies, som vi bruger til at indsamle oplysninger, der forbedrer brugeroplevelsen.
Læs mere her.

Til toppen