Her graver vi

Plan og projekt

Opgaver:

  • Renseanlægs- og ledningsstruktur
  • Spildevandsplan og tillæg til spildevandsplaner
  • Renoveringsplan og kloaksepareringsplan
  • Byggemodninger og anlægsprojekter
  • Kloakdata, GIS-kort og ledningsoplysninger

Projekt & Økonomi
NavnStillingEmailTlf.
Kim E. NielsenDrifts- og Projektchefkin@odsherredforsyning.dk30 94 17 14
Jane Lundstrømjal@odsherredforsyning.dk59 66 15 63
Sascha Boserupsab@odsherredforsyning.dk59 66 15 60
Jesper Pedersenjep@odsherredforsyning.dk59 66 15 61
Maj-Britt Grevembg@odsherredforsyning.dk59 66 15 68
Frederik Caplen Ørsted Brandtfeb@odsherredforsyning.dk59 66 15 62
Peter Christiansenpec@odsherredforsyning.dk 23 81 34 78
Leif Ordrup Pedersenlop@odsherredforsyning.dk30 10 36 57

Odsherred Forsyning A/S - Hovedgaden 39 - 4571 Grevinge - Kundeservice 7012 0049

Åbningstider
Driftsvagt
Odsherred Forsyning A/S
Få siden læst højt op
Følg os på LinkedIn
OF_linkedin

Hjemmesiden bruger cookies

Ved at lukke dette vindue accepterer du vores brug af cookies, som vi bruger til at indsamle oplysninger, der forbedrer brugeroplevelsen.
Læs mere her.

Til toppen