Her graver vi

Spildevand

Opgaver:

  • Kloak, ledningsnet og regnvandsbassiner
  • Lodsejerkontakt om stikledninger og vand i kældre
  • Kloakrenovering og kloakseparering af regnvand og spildevand
  • Tilsyn med nye kloakanlæg
  • Renseanlæg og pumpestationer
  • SRO-anlæg (Styring, Regulering og Overvågning)
  • Vagtordninger
  • Nyt renseanlæg og transportledninger
  • Udledningskrav og kontrol

Direktion
NavnStillingEmailTlf.
Fanny VilladsenDirektørfv@odsherredforsyning.dk41 10 74 18
Administration
NavnStillingEmailTlf.
Claus ThorsenØkonomichefclt@odsherredforsyning.dk59 66 15 61
Heidi Møllerhem@odsherredforsyning.dk59 66 15 71
Agnete Merlungagm@odsherredforsyning.dk59 66 15 73
Majbrith Johansenmaj@odsherredforsyning.dk59 66 15 72
Birgit Ernstbse@odsherredforsyning.dk59 66 15 76
Rikke Eghoffrhe@odsherredforsyning.dk59 66 15 75
Margit Andersenma@odsherredforsyning.dk59 66 15 77
Lene Pedersenlep@odsherredforsyning.dk
Mette Thor Klarskov mtk@odsherredforsyning.dk59 66 15 64
Projekt
NavnStillingEmailTlf.
Kim E. NielsenProjektchefkin@odsherredforsyning.dk30 94 17 14
René Bjerregaard Larsenrbl@odsherredforsyning.dk24 75 43 12
Jane Lundstrømjal@odsherredforsyning.dk59 66 15 63
Sascha Boserupsab@odsherredforsyning.dk59 66 15 60
Jesper Pedersenjep@odsherredforsyning.dk21 13 10 53
Maj-Britt Grevembg@odsherredforsyning.dk59 66 15 68
Frederik Caplen Ørsted Brandtfeb@odsherredforsyning.dk59 66 15 62
Peter Christiansenpec@odsherredforsyning.dk 23 81 34 78
Otto Jensenoj@odsherredforsyning.dk30 94 17 00
Natasja Alblasnab@odsherredforsyning.dk23 46 63 62
Drift Vand
NavnStillingEmailTlf.
Leif Ordrup PedersenDriftschef Vandlop@odsherredforsyning.dk30 10 36 57
Søren T. Lorenzen Driftstekniker
Drift Spildevand
NavnStillingEmailTlf.
Jan V. Larsen Driftschef Spildevandjvl@odsherredforsyning.dk30 94 17 20
Poul Ove Nielsen
Jesper Knudsen
Henrik Nielsen
Finn Neesgaard Olsen
Jens Christian Linde
Henrik Jensen
Christian B. Clausen
Jimmi Andersen
Mathias Jensen
Drift Tømning
NavnStillingEmailTlf.
Patrick HyldedalKørselslederpah@odsherredforsyning.dk30 30 97 62
Lars Bo Borchersen
Peter Løfquist
Morten Høholt Larsen
Jens Nielsen
John Ronesfelt

Odsherred Forsyning A/S - Hovedgaden 39 - 4571 Grevinge - Kundeservice 7012 0049

Åbningstider
Driftsvagt
Odsherred Forsyning A/S
Få siden læst højt op
Følg os på LinkedIn
OF_linkedin

Hjemmesiden bruger cookies

Ved at lukke dette vindue accepterer du vores brug af cookies, som vi bruger til at indsamle oplysninger, der forbedrer brugeroplevelsen.
Læs mere her.

Til toppen