Her graver vi

Find en medarbejder hos Odsherred Forsyning

Du kan også benytte dig af menuen og læse mere om de forskellige afdelinger

Direktion
NavnStillingEmailTlf.
Ghita HansenDirektørgh@odsherredforsyning.dk30 62 09 25
Administration
NavnStillingEmailTlf.
Fanny VilladsenAdministrationscheffv@odsherredforsyning.dk59 66 15 81
Heidi Møllerhem@odsherredforsyning.dk59 66 15 71
Majbrith Johansenmaj@odsherredforsyning.dk59 66 15 72
Agnete Merlungagm@odsherredforsyning.dk59 66 15 73
Birgit Ernstbse@odsherredforsyning.dk59 66 15 76
Rikke Eghoffrhe@odsherredforsyning.dk59 66 15 75
Margit Andersenma@odsherredforsyning.dk59 66 15 77
Lene Pedersenlep@odsherredforsyning.dk
Signe Eurén Mortensensem@odsherredforsyning.dk
Projekt & Økonomi
NavnStillingEmailTlf.
Kim E. NielsenDrifts- og Projektchefkin@odsherredforsyning.dk30 94 17 14
Jane Lundstrømjal@odsherredforsyning.dk59 66 15 63
Sascha Boserupsab@odsherredforsyning.dk59 66 15 60
Jesper Pedersenjep@odsherredforsyning.dk59 66 15 61
Maj-Britt Grevembg@odsherredforsyning.dk59 66 15 68
Peter Christiansenpec@odsherredforsyning.dk 23 81 34 78
Frederik Caplen Ørsted Brandtfeb@odsherredforsyning.dk59 66 15 62
Leif Ordrup Pedersenlop@odsherredforsyning.dk30 10 36 57
Drift - Produktion
NavnStillingEmailTlf.
Otto JensenDriftschefoj@odsherredforsyning.dk30 94 17 00
Jimmi Andersen
Jesper Knudsen
Henrik Nielsen
Jens Christian Linde
Henrik Jensen
Drift - Distribution
NavnStillingEmailTlf.
René Bjerregaard LarsenDriftschefrbl@odsherredforsyning.dk
Poul Ove Nielsen
Kenneth Kristiansen
Finn Neesgaard Olsen
Christian B. Clausen
Drift Tømning
NavnStillingEmailTlf.
Patrick HyldedalKørselslederpah@odsherredforsyning.dk30 30 97 62
Lars Bo Borchersen
Morten Høholt Larsen
Brian Petersen
Jens Nielsen
John Ronesfelt

Odsherred Forsyning A/S - Hovedgaden 39 - 4571 Grevinge - Kundeservice 7012 0049

Åbningstider
Driftsvagt
Odsherred Forsyning A/S
Få siden læst højt op
Følg os på LinkedIn
OF_linkedin

Hjemmesiden bruger cookies

Ved at lukke dette vindue accepterer du vores brug af cookies, som vi bruger til at indsamle oplysninger, der forbedrer brugeroplevelsen.
Læs mere her.

Til toppen